پرش به محتوا

گام نخست

برای ارسال اطلاعات به کارپوشه دارایی ابتدا باید در کارپوشه دات کام ثبت نام کنید. برای این کار کافیست از منوی سربرگ ثبت نام/ ورود را انتخاب کرده و وارد پرتال شوید . سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

سپس اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام خانوادگی، نام شرکت، نام شعبه اصلی را وارد نمایید تا ثبت نام شما انجام شود. دقت داشته باشید شماره همراه شما به عنوان نام کاربری برای ورود های بعدی در نظر گرفته خواهد شد.
همچنین اگر معرف دارید با وارد کردن شماره موبایل و یا کد معرفتان (به شرط آنکه در کارپوشه دات کام ثبت نام کرده باشد) هم شما و هم معرفتان با خرید اولین پلن تخفیف دریافت خواهید کرد. یادتان باشد شما هم کارپوشه دات کام را به دیگران معرفی کنید.

و در آخر با وارد کردن کد امنیتی و تایید قوانین و مقررات پنل خود را ایجاد کنید.

گام دوم

پس از اینکه کلید ثبت نام را انتخاب کردید، کدی برای شماره موبایل شما ارسال خواهد شد که در پنجره باز شده ، مطابق عکس، می بایست وارد نمایید .

دقت داشته باشید کد تایید به منزله رمز عبور شما نیز می باشد که پس بعدا می توانید آن را تغییر دهید.

گام سوم

پس از دریافت پیام ثبت نام موفق، همانند تصویر ، از طریق صفحه ورود و با وارد کردن شماره همراه و رمز عبور وارد پنل خود شوید. در ابتدا فیلم آموزشی نشان داده می شود که تمامی مراحل به ساده ترین شکل ممکن شرح داده می شود . این فیلم های آموزشی را همچنین می توانید در بالای صفحه سمت چپ در قسمت علامت سوال مجددا تماشا کنید.