پرش به محتوا

تعرفه های سه ماهه


پنل رایگان

با ثبت نام رایگان در پنل کارپوشه دات کام می توانید یک فاکتور ثبت نمایید.


پنل فیروزه ای

با خرید این پنل می توانید در هر فصل تا سقف 150 فاکتور به کارپوشه مودیان ارسال نمایید و 200 کالا تعریف کنید . همچنین امکان تعریف 3 کاربر نیز وجود دارد.
6.000.000 ریال


پنل برنزی

با خرید این پنل می توانید در هر فصل تا سقف 300 فاکتور به کارپوشه مودیان ارسال نمایید و 500 کالا تعریف کنید . همچنین امکان تعریف 3 کاربر نیز وجود دارد.
10.500.000 ریال


پنل نقره ای

با خرید این پنل می توانید در هر فصل تا سقف 600 فاکتور به کارپوشه مودیان ارسال نمایید و 1000 کالا تعریف کنید . همچنین امکان تعریف 3 کاربر نیز وجود دارد.
18.000.000 ریال


پنل طلایی

با خرید این پنل می توانید در هر فصل به صورت نامحدود فاکتور به کارپوشه مودیان ارسال نمایید و بی نهایت کالا تعریف کنید . همچنین امکان تعریف 5 کاربر نیز وجود دارد.
33.000.000 ریال

business-wineer

تخفیفات ویژه دوره های بلند مدت

با خرید دوره های بلند مدت تا سقف 20 درصد تخفیف بگیرید!

چنانچه هریک از پنل های فیروزه ای، برنزی، نقره ای و یا طلایی را با بازه زمانی شش ماهه خریداری نمایید 10 درصد تخفیف دریافت می نمایید. ولی اگر همین پنل ها را با بازه یکساله خریداری نمایید تخفیف شگفت انگیز 20 درصدی به شما تعلق خواهد گرفت !

برای گرفتن تخفيف بیشتر کافیست کد معرفتان را در هنگام ثبت نام و یا اولین خرید وارد کنید و به همین سادگی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهرمند گردید. همچنین اگر کارپوشه دات کام را به دیگران معرفی کنید با اولین خرید آنها، شما نیز اعتبار دریافت می کنید!

به صرفه شروع کن!

با ثبت نام در کارپوشه دات کام از فرصت 14 روزه جهت تست فاکتور برخوردار مي گرديد تا ضمن آشنايي با سامانه، فرصت تصميم گيري داشته باشيد.