پرش به محتوا

این توافقنامه مابین کارپوشه دات کام از یک طرف و مشتری سامانه کارپوشه دات کام از طرف دیگر منعقد می گردد.

 1. در زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت، مشتری با علامت زدن گزینه قوانین و مقررات کارپوشه دات کام مورد تایید اینجانب می باشد. ، می پذیرد که مفاد این توافقنامه را بصورت کامل مطالعه کرده و تمام موارد آن مورد قبول وی می باشد. بنابراین استفاده از خدمات کارپوشه دات کام به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
 2. اشخاص حقیقی یا حقوقی که مشتری به نمایندگی از آنها فرم های عضویت در سامانه کارپوشه دات کام را تکمیل کرده است، نیز شرایط و توافقات استفاده از سیستم و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی را قبول دارند و پذیرفته اند، فرض می شود که مشتری از طرف آنها مجاز بوده و یا اختیار داشته است تا این توافق را انجام دهد. به این معنا که کارپوشه دات کام در خصوص مشکلات احتمالی بعدی در این خصوص، هیچگونه مسئولیتی نداشته و صاحب شماره ی همراه ثبت شده در سرورهای کارپوشه دات کام و مشخصات سازنده حساب کاربری، تعیین کننده وضعیت آن خواهد بود.
 3. مشتری، کاربران و نمایندگان مشتری، مسئول حفاظت از امنیت حساب کاربری خود می باشند. این افراد موظفند که کلمه عبوری را انتخاب کنند که امنیت لازم را دارا بوده و قابل حدس زدن توسط سایرین نباشد. همچنین کاربران موظف هستند تا در مقاطع زمانی مناسب نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام کنند. علاوه بر آن، در صورتی که احساس می کنند کلمه عبور آنها در دسترس سایرین قرار گرفته است، بایستی بلافاصله نسبت به تغییر آن اقدام نمایند، در غیر این صورت کلیه عواقب ناشی از این سهل انگاری، بر عهده کاربران خواهد بود و کارپوشه دات کام مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
 4. چنانچه به هر دلیلی امکان دسترسی به شماره همراه ثبت شده نباشد، کارپوشه دات کام تحت هیچ شرایطی رمز را تغییر نداده و برای شخص سوم ارسال نمی کند. بنابراین اگر رمز عبور مفقود گردید، فقط از طریق دسترسی به  شماره همراه ثبت شده امکان بازیابی رمز وجود دارد و درصورت عدم دسترسی به شماره همراه ثبت شده، کارپوشه دات کام تحت هیچ شرایطی رمز را تغییر نداده و ارسال نمی کند.
 5. کارپوشه دات کام هیچ مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن کوتاهی مشتری در حفظ امنیت حساب کاربری خود باشد، نخواهد داشت. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم کارپوشه دات کام می باشد. مدیر سیستم با مراجعه به لاگها و گزارش های امنیتی موجود در پنل خود، امکان بررسی و تشخیص این امر را خواهد داشت.
 6. کارپوشه دات کام تعهد می کند که بالاترین ضریب اطمینان را برای دسترسی به سرویس های خود فراهم سازد. در مواردی که نیاز به قطع خدمت رسانی می باشد، شرکت متعهد می شود که موضوع را در اسرع وقت به اطلاع مشتری برساند.
 7. کارپوشه دات کام آخرین پروتکل ها و به روز ترین شیوه های امنیتی را برای پیشگیری از وقوع هک و خرابکاری اینترنتی به کار می بندد. در صورت وقوع احتمالی این آسیب ها کارپوشه دات کام هیچ مسئولیتی در قبال افشا اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن حملات هکری باشد، نخواهد داشت.
 8. کارپوشه دات کام تعهد می دهد از هر زمان که نتواند به فعالیت خود ادامه دهد، به مدت دو سال سرورهای خود را روشن نگه دارد و مشتریان امکان دسترسی به اطلاعات خود را خواهند داشت.
 9. ثبت نام آزمایشی، چنانچه پس از گذشت ۳۰ روز از تاریخ انقضای آنها شارژ و تمدید نگردند، بصورت خودکار از سیستم حذف می شوند.
 10. ارائه خدمات پشتیبانی به وسیله تیکت و تماس تلفنی رایگان بوده و هزینه ای بابت آن دریافت نمی شود. کارپوشه دات کام هیچگونه تعهدی نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری نخواهد داشت. پشتیبانی شامل پاسخگویی به سؤالات و رفع مشکلات احتمالی است که در حین استفاده از سیستم برای کاربران بوجود می آید. اضافه کردن ویژگی های جدید درخواستی از طرف مشتری به نرم افزار و آموزش کاربران، مشمول خدمات پشتیبانی قرار نمی گیرند.
 11. حساب کاربری به منظور انجام فرآیندهای وابسته به موضوع نرم افزار وب سایت، در اختیار مشتری، نمایندگان و کاربران قرار داده شده است. هرگونه تلاش برای هک کردن سیستم، انجام مهندسی معکوس، کپی برداری و نیز تلاش به هر نحوی در جهت ایجاد خدشه در امنیت و کارکرد خدمت و یا سایر جنبه های خدمات مرتبط با آن، پیگرد قانونی داشته، منجر به حذف حساب کاربری شده و هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد و امکان پیگیری های قضایی برای تامین حقوق تضییع شده برای کارپوشه دات کام فراهم می باشد. مسئول تشخیص این موضوع، مدیر سیستم سامانه کارپوشه دات کام می باشد.
 12. کارپوشه دات کام از طریق شماره همراه درج شده در حساب کاربری مشتری، نماینده یا کاربر، با این افراد ارتباط برقرار می کند. کلیه اطلاعیه ها و اعلانات از طریق پیامک به این شماره همراه به افراد اعلام خواهد شد، اشخاص فوق الذکر موظف هستند در هنگام ثبت نام، شماره همراه معتبر را وارد کنند و در صورت نیاز با خارج کردن  سرشماره پیامک از پوشه هرزنامه (Spam)  امکان ایجاد ارتباط را میسر سازند. پیامک های کارپوشه دات کام ازشماره 30007957950776  ارسال می شوند. همچنین تغییرات در این توافقنامه از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی می شود.
 13. مشتری باید تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا قانون تجارت الکترونیکی”، “قانون جرائم رایانه ای” و “قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری، “قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار های رایانه ای را رعایت نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت این قوانین توسط صاحب حساب و یا سایر كاربران وی به عهده مشتری است و کارپوشه دات کام هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
 14. در صورت فسخ/خاتمه/لغو این توافقنامه حق دسترسی و استفاده از اطلاعات مشتری برای وی فورا متوقف می شود و ضمن نگهداری اطلاعات مشتری تا ۶۰ روز پس از فسخ، بنا به درخواست و بدون دریافت هزینه جدید در اختیار مشتری قرار می گیرد، پس از گذشت ۶۰ روز اطلاعات مشتری حذف شده و به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.
 15. نام تجاری کارپوشه دات کام ، علامت تجاری، سایت کارپوشه دات کام ، خدمات، هرگونه متن و تصویر و ویژگی های ظاهری و محتوایی وب سایت و سایر رسانه ها، منحصر به تیم توسعه کارپوشه دات کام بوده و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به کارپوشه دات کام می باشد.
 16. هرگونه سوء استفاده از نام یا علامت تجاری کارپوشه دات کام، وبسایت اینترنتی کارپوشه دات کام ، مکاتبه از طرف کارپوشه دات کام و یا استفاده از نام ها و یا علائم تصویری مشابه که تشخیص و تمیز آن از کارپوشه دات کام برای کاربر عادی ممکن نبوده، موجب گمراهی آنان شود ممنوع بوده از طریق طرح دعوای حقوقی در مراجع قانونی ذیصلاح شامل مراجع رسیدگی به جرائم رایانه ای، مراجع رسیدگی به جرائم مالکیت فکری و… در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 17. در صورت احراز هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های کارپوشه دات کام شود کارپوشه دات کام این حق را برای خود محفوظ می‌داند که قرارداد با کاربر را فسخ نموده، حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی لازم را انجام دهد. در این صورت کلیه خسارات و مطالبات قانونی در مراجع دارای صلاحیت پیگیری خواهد شد.
 18. در راستای حمایت از حقوق و مالكیت های مادی و معنوی، انجام فعالیت های زیر برای مشتری مجاز نیست و کارپوشه دات کام اجازه دارد تا به منظور تامین امنیت سایر کاربران، بلافاصله و بدون اطلاع و اخطار قبلی حساب کاربری مشتری را مسدود کرده و کلیه اطلاعات مشتری را بایگانی کند و دسترسی مشتری به سامانه را قطع کند. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم کارپوشه دات کام می باشد. همچنین در این صورت هیچ وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد:
  • كپی كردن، فروختن، به عنوان واسط در اختیار شخص ثالث قرار دادن یا هر نوع استفاده تجاری دیگر از موارد مربوط به نرم افزار یا فایل های HTML/CSS/JS یا طراحی های بصری عناصر واقع در نرم افزار و یا وب سایت یا هر بخشی در آن ها. همچنین مشتری نباید اجازه این استفاده را به دیگر اشخاص ثالث از طریق در اختیار قرار دادن حساب كاربری خود بدهد.
  • هر گونه مهندسی معكوس روی نرم افزار و خدمات فرا قانونی
  • استفاده از نرم افزار، خدمات ارائه شده، سایت یا هر جزء آن بگونه ای كه موجب نقض حقوق مالكیت فکری کارپوشه دات کام باشد.
  • انتقال هرنوع كرم نرم افزاری یا ویروس یا هر كد نرم‌افزاری مخرب در زمان استفاده از وب سایت.
  • هر گونه هك كردن نرم افزار و یا وب سایت.
  • شبیه سازی نام های تجاری کارپوشه دات کام ، علامت تجاری، سایت کارپوشه دات کام ، خدمات و هر گونه متن و تصویر و ویژگی های خدمات کارپوشه دات کام .
  • هرگونه فعالیت مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران.
 19. تمامی اطلاعاتی كه توسط كاربران مشتری در حین استفاده از خدمت در وب سایت ثبت می شود متعلق به همان مشتری بوده و کارپوشه دات کام هیچگونه مالکیتی نسبت به این اطلاعات ندارد. مشتری به تنهایی مسئول دقت، کیفیت، یکپارچگی، قانونی بودن، قابل اتکا بودن، مناسب بودن و استفاده مناسب از داده های خود می باشد.کارپوشه دات کام هیچگونه مسئولیتی در قبال حذف، تصحیح، صدمه دیدن، خرابی و یا مشکل در صحت ذخیره داده های سمت مشتری ندارد.
 20. داده‌هایی که هنگام ثبت نام مستقیماً از کاربر متقاضی أخذ می‌شود، شامل مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی)، پست الکترونیک و شماره تلفن همراه، صرفاً در جهت احراز هویت کاربر و امکان برخورداری از خدمات استفاده قرار می‌گیرد. کارپوشه دات کام متعهد می‌گردد داده‌های مذکور را صرفا در محدوده ارائه خدمات مذکور مورد استفاده قرار دهد. کارپوشه دات کام متعهد می‌گردد، داده‌ها و اطلاعات کاربران متقاضی را به اشخاص ثالث اعم از حقیقی و یا حقوقی با مقاصد تجاری و غیرتجاری خارج از حیطه خدمات فوق‌الذکر، بدون کسب رضایت صاحبان آن افشا ننماید. کارپوشه دات کام به حفظ اسرار تجاری، حقوق مالكیت فکری و نیز اطلاعات شخصی و خصوصی مشتریان خود که اطلاعات آن در وبسایت و برنامه کارپوشه دات کام بارگذاری و ثبت شده متعهد و ملتزم بوده و به صورت پیشگیرانه کلیه اقدامات مورد نیاز جهت حفاظت از محرمانگی این اطلاعات و جلوگیری از افشای آنها را انجام می دهد.
  تبصره- اطلاعات فوق محرمانه می باشد و در اختیار هیچ شخصیت حقیقی و یا حقوقی ثالثی قرار نمیگیرد، مگر به دستور مراجع ذیصلاح قضایی.
 21. اطلاعات مذکور در بند قبل حتی پس از انحلال این قرارداد و حساب کاربری مربوطه، به طور دائم محرمانه تلقی می گردد.
 22. در صورت وجود مشكل در صورتحساب، مشتری می تواند تا ۳۰ روز از طریق ایمیل (info@ArmanSystemPars.ir) یا با نامه رسمی مراتب را برای رسیدگی اعلام كند.
 23. کارپوشه دات کام هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های غیر مستقیم یا مستقیم مشتری درباره سود، شهرت، اطلاعات و دیگر زیان هایی که صرفا در نتیجه مطلق استفاده از خدمات وب سایت می شود را ندارد.
 24. برای بستن حساب کاربری لازم است مشتریان حقوقی  درخواست مربوطه را از طریق نامه رسمی سربرگ دار به آدرس info@ArmanSystemPars.ir  ایمیل نمایند و مشتریان حقیقی میتوانند با شماره اعلام شده توسط کارپوشه دات کام تماس بگیرند.
 25. پس از بستن کد کاربری به درخواست مشتری، تمامی محتوا و اطلاعات مشتری پس از ۶۰ روز حذف می شود. این اطلاعات پس از این مرحله قابل بازگشت نیست.
 26. در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از طرف مشتری و یا در صورتی که محرز شود مشتری هویت یا اطلاعات تماس خود را ناصحیح اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به کارپوشه دات کام اطلاع نداده است، کارپوشه دات کام حق فسخ این قرارداد و مسدود نمودن حساب مشتری بدون اعلام قبلی را داراست. در این حالت هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد.
 27. کارپوشه دات کام در مورد مشكلاتی كه برای ارائه سرویس به علت وجود مشكل در اینترنت و یا دیگر بسترهای ارتباطی الكترونیك بوجود می آید، مسئولیتی ندارد.
 28. در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار کارپوشه دات کام ، از قبیل اعتصاب، اغتشاش عمومی، صاعقه، آتش سوزی، سیل و زلزله یا حوادث موثر در محیط و مانند اینها، به نحوی که انجام تعهدات و خدمات این توافقنامه را برای کارپوشه دات کام غیرممكن سازد و یا با اشكال مواجه نماید، هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات متوجه کارپوشه دات کام نمی باشد و مشتری حق هرگونه ادعایی نسبت به کارپوشه دات کام را از خود سلب می نماید. با این حال در صورت بروز چنین مواردی کارپوشه دات کام تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد اعمال می نماید.
 29. برخی از خدمات کارپوشه دات کام با مشارکت خدمات شرکتهای دیگری ارائه می شود که کارپوشه دات کام کنترلی بر روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربران می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و کارپوشه دات کام مسئولیتی در خصوص آن ندارد.
 30. کارپوشه دات کام به صورت مستمر خدمات خود را توسعه و بهبود می بخشد. به همین علت در طول زمان امكاناتی به خدمات و نرم افزار اضافه و امكانات متناظر با آنها تغییر یافته، جایگزین و یا حذف می شوند.
 31. قیمت های اعلامی در سایت به روز بوده و کارپوشه دات کام می‌تواند در صورت نیاز تعرفه های استفاده از نرم افزار را تغییر دهد. هزینه های ادامه استفاده از سیستم بر اساس مبالغ جدید اعلام شده در سایت محاسبه می شود. بدیهی است تغییر تعرفه ها عطف به ماسبق نشده، مشمول خدماتی که مشتری آنها را قبل از تغییر تعرفه خریداری کرده است نمی گردد.
 32. کارپوشه دات کام حق اصلاح و تغییر شرایط و مقررات ذكر شده در این سند و قیمت خدمات و سرویس های ارائه شده را در هر زمان برای خود محفوظ می داند.
 33. همواره آخرین نسخه این توافقنامه در آدرس اینترنتی https://karpoosheh.com/rules  قرار دارد.
 34. هر گونه خودداری کارپوشه دات کام در پیگیری و اجرای حقوق خود در این توافقنامه، به معنی چشم پوشی و اعراض از این حقوق نبوده، همواره فرصت و امکان پیگیری این حقوق و مطالبات برای کارپوشه دات کام برقرار است.
 35. قوانین و مقررات ذكر شده در این توافقنامه بر هر نوع توافق قبلی بین کارپوشه دات کام و مشتری اولویت و ترجیح خواهد داشت.